Serwis telefonów komórkowych w Mielcu

Mimo to, że wielu operatów zrezygnowało z blokady SimLock, to jednak nadal stanowi ona dość poważny problem dla wielu osób.
Najczęściej realizowane usługi serwisowe to naprawa telefonu to wymiana wyświetlacza w telefonie. Posiadamy odpowiedni sprzęt i wiedzę. Nasz serwis GSM to doskonale znany punkt w mieście Mielec

Profesjonalna i tania naprawa Twojego telefonu

Przyjdź i pozbądź się blokady, gwarantujemy Ci 100% skuteczność i zadowolenie.
Nasza firma istnieje od 2004 roku i od początku swego istnienia zajmowała się serwisem telefonów. Wieloletnie doświadczenie na rynku telefonii komórkowej gwarantuje wysoką jakość oferowanych przez nas produktów oraz usług. EMITEL to profesjonalny i tani serwis GSM dla każdego.

Prowadzimy profesjonalny serwis pogwarancyjny i realizujemy różnego rodzaju naprawy telefonów. Wieloletnie doświadczenie w dziedzinie telefonii komórkowej oraz podążanie za najnowszymi trendami serwisowymi sprawia, że jakość naszych usług jak i zadowolenie klienta jest na najwyższym poziomie.

Naprawa iPhone, Samsung, Huawei, Xiaomi, HTC, Nokia, Microsoft, ASUS, Motorola, Google, OnePLUS, Poco, LG, Sony, Alcatel i inne. W tym telefony dla seniora i inne kompaktowe modele tradycyjnych telefonów.
serwis telefonów smartphone

Zakres usług serwisowych:

Software:

Telefon zawiesza się, nie czyta karty, gubi zasięg, problemy z bluetooth, telefon restartuje samoczynnie? To mogą być problemy z oprogramowaniem. W zakresie realizowanych usług m.in:

 • usuwanie blokady SIM-LOCK
 • naprawa oprogramowania, wgrywanie oprogramowania, hard reset softu
 • naprawa po niepoprawnym rootowaniu
 • naprawa plików boot
 • kopia zapasowa danych

Hardware:

Telefon po zalaniu, uszkodzony wyświetlacz, pęknięty ekran, mikrofon lub głośnik w telefonie nie działa, telefon po upadku i inne defekty to może być związane z wymianą podzespołów. Dla nas to nie problem, w ofercie:

 • wymiana paneli dotykowych „digitizerów”
 • wymiana wyświetlacza
 • naprawa aparatu
 • wymiana LCD, ekranu w telefonie
 • naprawa płyt głównych (gniazdo ładowania, mikrofony, głośniczki, gniazda flex, kart pamięci)
 • wymiana obudów
 • wymiana baterii z nierozbieralnych modeli
Kontakt

Zalany telefon? Naprawa telefonu po zalaniu to nie problem

Nie czekaj! Każda godzina jest dla urządzenia niezwykle ważna, szczególnie kiedy nie mamy możliwości demontażu baterii, co często powoduje nieodwracalne zniszczenie układów elektronicznych.

W trosce o naszych klientów w zaistniałej sytuacji od razu po przyjęciu telefonu, jest on poddawany procesowi usuwania cieczy zwiększając w ten sposób szansę na jego uratowanie. Jeżeli interesuje Cię naprawa zalanego telefonu - nie zwlekaj! Przynieś go jak najszybciej do EMITEL.

Bo najważniejszy w tej kwestii jest czas.

Zbita szybka, pęknięty wyświetlacz?

To dla nas nie problem! Posiadamy na stanie większość części serwisowych do najpopularniejszych modeli, co gwarantuje szybkie i skuteczne przywrócenie sprawności państwa sprzętu.

Uszkodzony Iphone? Telefon zawiesza się?

Z przyjemnością możemy się także pochwalić wysoką frekwencją szybkiej naprawy telefonów firmy Apple. Posiadamy zaplecze z dostępnymi podzespołami takimi jak wyświetlacze, taśmy, włączniki, baterie oraz wiele innych części, które pomogą nam szybko naprawić Twój ulubiony telefon! Służymy pomocą oraz doświadczeniem, a wszystko w przystępnej cenie. Nie warto ryzykować dla kilku złotych, zapewniamy fachową obsługę i solidne wykonanie z gwarancją i pełną odpowiedzialnością za powierzony nam sprzęt!

Kontakt
serwis, naprawa telefonów i komputerów

Zapraszamy - profesjonalna naprawa w Mielcu

Zapraszamy do naszego sklepu stacjonarnego. Mamy nadzieję, że nasza oferta sprosta Państwa oczekiwaniom.
crossmenumenu-circle